JUBILEUSZOWA EDYCJA Znaku Dolina Baryczy Poleca - zgłoś swój produkt, usługę!

JUBILEUSZOWA EDYCJA Znaku Dolina Baryczy Poleca - zgłoś swój produkt, usługę!

Data publikacji:
JUBILEUSZOWA EDYCJA Znaku Dolina Baryczy Poleca - zgłoś swój produkt, usługę!

Znak Dolina Baryczy Poleca przyznawany jest już od 15 lat lokalnym produktom i usługom pochodzącym z Doliny Baryczy. Certyfikat otrzymują najlepsze produkty i usługi, które spełniają określone warunki, min: gwarancja pochodzenia i związek z Doliną Baryczy czy przyjazność środowisku.
Do dnia 6 lutego 2023 zapraszamy do złożenia wniosku o przyznanie Znaku Dolina Baryczy Poleca.
Wniosek składa się za pomocą elektronicznego formularza na stronie www.dbpoleca.barycz.pl.
 „Znak DBP to symbol przynależności do regionu oraz gwarancja dla naszych klientów wysokiej jakości, dbałości o środowisko i profesjonalizmu. To także wspólna promocja dla produktów i usług”;
 „Posiadanie znaku jest dla mnie możliwością rozwoju oraz stania się bardziej rozpoznawalnym”;
 „Bycie wyróżnionym Znakiem DBP wiąże się z prestiżem, symbolem przynależności lokalnej, motywacją do możliwie najlepszego działania, znakiem mojego zaangażowania lokalnego oraz nadzieją na skuteczną promocję”.
To tylko niektóre wypowiedzi podmiotów i klientów korzystających z certyfikowanych usług i najlepsze, niezależne świadectwo tego, że warto przystąpić do Znaku.
Dzięki jego rozpoznawalności ułatwia on odniesienie sukcesu rynkowego, gwarantuje wspólną promocję oraz angażuje we współpracę jego użytkowników. Dla podmiotów przynależących do systemu Dolina Baryczy Poleca certyfikacja stała się synonimem prestiżu, natomiast kupującym kojarzy się on ze słowami: smaczne, zdrowe, ekologiczne, tradycyjne i godne zaufania. Niezależne badania udowodniły, że klienci zdecydowanie chętniej decydują się na zakup certyfikowanych produktów i usług Dolina Baryczy Poleca od niecertyfikowanych.
Korzyści z przystąpienia do Znaku:
• możliwość promowania certyfikowanej oferty za pomocą Znaku Dolina Baryczy Poleca;
• wyróżnienie, preferencyjne odsłony na stronie www.dbpoleca.barycz.pl, www.dolinabaryczy.tavel oraz w aplikacji Dolina Baryczy;
• dodatkowa forma promocji dla przedsiębiorców;
• preferencyjne warunki wsparcia w ramach dofinansowania rozwoju działalności;
• dodatkowa wiedza dla przedsiębiorców (warsztaty, wyjazdy, dobre praktyki);
• integracja, współpraca, wymiana doświadczeń z podmiotami wyróżnionymi;
• członkostwo w elitarnym gronie najlepszych producentów i usługodawców regionu.
W zeszłym roku 57 ofert producentów i usługodawców zostało wyróżnionych Znakiem Dolina Baryczy Poleca, a 6 uzyskało nominację do Znaku. Warunkiem ubiegania się o Znak jest funkcjonowanie co najmniej rok oferty produktu lub usługi która bazuje na tradycji, kulturze i potencjale przyrodniczym Doliny Baryczy, a firma działa na obszarze gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz, Odolanów, Przygodzice, Sośnie, Twardogóra, Żmigród .
Certyfikacją Znakiem Dolina Baryczy Poleca zarządza Stowarzyszenie „PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy”. Więcej o zasadach na stronie www.dbpoleca.barycz.pl lub w biurze Stowarzyszenia: Milicz, pl. Ks. E Waresiaka 7, tel. 71 3830432.